В Одесі з вогнепальної зброї стріляли в громадського активіста

Один із лідерів політичної партії “Сила людей” Олександр Солонтай у коментарі Syla.news висловив думку, що цей замах організував міський голова Одеси Генадій Труханов, який скористався конфліктом між громадою та правоохоронними органами:

“За цим можуть стояти й ті люди, які борються весь цей час з Михайликом і командою громадських активістів, тому що це була серія замахів . І це можуть бути всі ті самі люди, тобто це Труханов та його команда”.

Олександр Солонтай не виключає й версію про втручання зовнішніх сил, які намагаються дестабілізувати ситуацію.

“Також це могли бути і зовнішні сили, які вирішили втрутитись зараз, аби підлити масло у вогонь, адже цього тижня Михайлик та інші активісти заявили про намір відправити у відставку начальника поліції міста і керівника прокуратури. Тому це могли зробити люди, які зацікавлені в тому, аби ще сильніше посилити цей скандал, але перевести його з конструктиви в диструктиву”, – зазначив Солонтай. 

Відомо, що вчора ввечері Михайлик вийшов до магазину, однак незадовго після цього зателефонував дружині та повідомив, що у нього виникла ділова зустріч з невідомим. Проте вже за 7 хвилин після його дзвінка їй зателефонували сусіди, повідомивши про вогнепальне поранення чоловіка.

“Це дійсно замах, і замах на вбивство. Якщо попередні випадки, які там відбувались в Одесі ще більш менш схожі на акції залякування чи нанесення травм, то з Олегом це була конкретна спроба вбивства, адже стріляли в нього не з травматичної зброї, а з вогнепальної – з металевими кулями”, – пояснює глава одеського обласного осередку партії “Сила людей” Ігор Бичков.

Він додав, що зловмисник вистрілив в грудну клітину Олега Михайлика, мало не влучивши у серце.

“Куля пробила його руку та грудну клітину, після чого застрягла в районі легені. Те, що він залишився живим – чиста випадковість”, – додав Ігор Бичков.

До лікарні його доставили в непритомному стані і лікарі  констатували навіть факт клінічної смерті. За ніч їм вдалось стабілізувати його стан. Зараз Михайлика вже перевезли з реанімаційної до палати.

“Я абсолютно впевнений, що це є наслідком його активної політичної та громадської діяльності. Іноді він був дуже різким в своїх висловах та заявах. Більшість з них були спрямовані на одеську міську та працівників правоохоронних органів, які замість того, аби захищати інтереси громадян та суспільства, захищають інтереси корумпованої влади”,- зазначив глава одеського обласного осередку партії “Сила людей”

Однопартійці Михайлика підозрюють, що такі жорстокі дії спричинила заява активіста про готовність стати новим міським головою, адже цим він становив загрозу місцевій владі.
Одеська політична платформа, до складу якої входять “Сила людей”, “Народний рух” та “Рух нових сил”, наразі, веде перемовини із “Самопоміччю”. Члени платформи вимагають відставки очільника ГУНП Одеської області Дмитра Головіна та обласного прокурора Олега Жученка, стверджуючи, що вони не розслідують справи замахів на громадських активістів та діють поза інтересами громадян.

“Уже в понеділок ряд депутатів планують звернутись до Авакова та Луценка з пропозицією про відставку керівників одеських правоохоронних органів”, – повідомляє Ігор Бичков. 

Зараз стан Михайлика стабільний, однак лікарі досі не змогли вилучити кулю.

Наталія Козак, Syla.news

524 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up