Наважтесь на щастя: усіх охочих запрошують на форум з вирішення конфліктів

Наважтесь на щастя: усіх охочих запрошують на форум з вирішення конфліктів

Форум медіації відбудеться у Львові вчетверте. Програма заходу міститиме тренінги, майстер-класи, обговорення за участю іноземних фахівців. Мета заходу – навчитись вирішувати конфлікти та шукати нові підходи до суперечливих ситуацій. 

«Медіацією називають  спосіб врегулювання суперечок на основі інтересів сторін за допомогою нейтральної  сторони посередника. Є країни, в яких люди, що застосовують медіацію, відчувають себе щасливішими. Вона допомагає не тільки побачити інтереси іншої людини, а й розпізнати свої власні потреби.  Люди почувають себе щасливішими, якщо вони можуть говорити про свої потреби, донести, що  їм потрібно та вміти почути іншу людину», – розповіла член правління громадської організації Львівського центру медіації та адвокат Світлана Ільницька.

У переліку спікерів Форуму “Наважтесь на щастя”   — провідні медіатори з України та з-за кордону, а також фахівці-тренери, які допоможуть подивитись на медіацію значно ширше. Серед них:

Ганна Гавриш — тренерка з ораторського та акторського мистецтв у тренінговій компанії «Аґрус: Практика слова» — розповість про «Акторські техніки в контексті медіації»;

Володимир Чупрін — психотерапевт, консультант «Простору ментального комфорту «АІМ», викладач курсу «Психологія щасливих стосунків» в «Українській академії лідерства», співзасновник та ведучий циклу бліц-зустрічей для студентів вишів Львова під назвою «Стосунки від, А до Я» — говоритиме про кордони в медіації, як не перебирати на себе емоції учасників, про трикутник Карпмана та поведінкові ролі. Окрім цього, Володимир — ді-джей на вечірці «Думками навиворіт».

В межах зустрічі «Думками навиворіт» відбудеться вечірка за мотивами однойменного мультфільму. Ді-джей, а за сумісництвом психотерапевт, крутитиме треки, що відповідають певним людським емоціям, пояснюють організатори.

Більше інформації тут.

Христина Генсьорська, Syla.news

Коментувати

417 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up