Наважтесь на щастя: усіх охочих запрошують на форум з вирішення конфліктів

Форум медіації відбудеться у Львові вчетверте. Програма заходу міститиме тренінги, майстер-класи, обговорення за участю іноземних фахівців. Мета заходу – навчитись вирішувати конфлікти та шукати нові підходи до суперечливих ситуацій. 

«Медіацією називають  спосіб врегулювання суперечок на основі інтересів сторін за допомогою нейтральної  сторони посередника. Є країни, в яких люди, що застосовують медіацію, відчувають себе щасливішими. Вона допомагає не тільки побачити інтереси іншої людини, а й розпізнати свої власні потреби.  Люди почувають себе щасливішими, якщо вони можуть говорити про свої потреби, донести, що  їм потрібно та вміти почути іншу людину», – розповіла член правління громадської організації Львівського центру медіації та адвокат Світлана Ільницька.

У переліку спікерів Форуму “Наважтесь на щастя”   — провідні медіатори з України та з-за кордону, а також фахівці-тренери, які допоможуть подивитись на медіацію значно ширше. Серед них:

Ганна Гавриш — тренерка з ораторського та акторського мистецтв у тренінговій компанії «Аґрус: Практика слова» — розповість про «Акторські техніки в контексті медіації»;

Володимир Чупрін — психотерапевт, консультант «Простору ментального комфорту «АІМ», викладач курсу «Психологія щасливих стосунків» в «Українській академії лідерства», співзасновник та ведучий циклу бліц-зустрічей для студентів вишів Львова під назвою «Стосунки від, А до Я» — говоритиме про кордони в медіації, як не перебирати на себе емоції учасників, про трикутник Карпмана та поведінкові ролі. Окрім цього, Володимир — ді-джей на вечірці «Думками навиворіт».

В межах зустрічі «Думками навиворіт» відбудеться вечірка за мотивами однойменного мультфільму. Ді-джей, а за сумісництвом психотерапевт, крутитиме треки, що відповідають певним людським емоціям, пояснюють організатори.

Більше інформації тут.

Христина Генсьорська, Syla.news

472 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up