На Донеччині планують позбавити російську мову статусу регіональної

Прокуратура Донецької області направила позов до суду з вимогою скасувати рішення Донецької облради від 2012 року про надання російській мові статусу регіональної.

Про це йдеться у повідомленні прокуратури Донеччини.

Прокуратура Донеччини вимагає скасувати рішення обласної ради, яким російську мову на території області визнано регіональною

Водночас Конституційним судом України введено 28 лютого 2018 року закон, згідно з яким було ухвалено таке рішення, визнано таким, що не відповідає Конституції. При цьому Донецька облрада не врахувала це і не скасувала попереднє рішення.

«На усунення виявлених порушень прокуратурою Донецької області до Донецького окружного адміністративного суду пред’явлено позов в інтересах держави про визнання протиправним та не чинним вказане рішення», — йдеться у повідомленні.

У прокуратурі нагадали, що рішенням Донецької облради від 16 серпня 2012 року російську мову визнано на території області як регіональну поряд з українською мовою.

Syla.news

324 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up