ВР призначила 14 нових членів ЦВК

У четвер, 20 вересня, Верховна Рада України оновила склад Центральної виборчої комісії. При цьому, 13 членів ЦВК, у яких закінчився термін повноважень, звільнили, за що проголосувало 278 депутатів. Опісля відбулося голосування за 14 членів ЦВК, за кожного з яких голосували окремо.

Про це повідомляє офіційний портал ЦВК.

Відомо, що до комісії увійшли:

1. Алла Басалаєва – від партії «Відродження»

2. Наталія Бернацька – «Народний фронт»

3. Михайло Вербенський – БПП

4. Андрій Євстігнєєв – «Батьківщина»

5. Ірина Єфремова – «Народний фронт»

6. Ольга Желтова – БПП

7. Олег Конопольський – БПП

8. Світлана Кустова – БПП

9. Ольга Лотюк – БПП

10. Віталій Плукар – БПП

11. Євген Радченко – «Самопоміч»

12. Тетяна Сліпачук – «Воля народу»

13. Леонтій Шипілов – «Народного фронту»

14. Тетяна Юзькова – «Радикальна партія Ляшка»

Із посад перед цим звільнили: Тамару Астахову, Юрія Данилевського, Ігора Жиденка, Тетяну Лукаш, Андрія Магеру, Олександра Осадчука, Михайла Охендовського, Броніслава Райковського, Жанну Усенко-Чорну, Олександра Чупахіна, Юлію Швець, Олександра Шелестова, Валерія Шелудька, повідомило інформаційне управління апарату ВРУ.

На своїх посадах у ЦВК залишилися двоє: обрана у квітні 2014 року за квотою «Свободи» Катерина Махніцька та Олег Діденко, який обирався за квотою партії «УДАР». Термін повноважень в обох закінчується у 2021 році.

За інформацією голови Верховної Ради, на наступному засіданні парламент розгляне ще два процедурних рішення про припинення депутатських повноважень Ірини Єфремової і Тетяни Юзькової, обраних до складу ЦВК.

Нагадаємо, раніше Андрій Парубій оголосив пропозицію нардепів у ВР збільшити кількість членів Центральної виборчої комісії, щоб усі запропоновані 14 кандидатів отримали місця. 

Syla.news

309 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up