Українські та американські лікарі у Львові безкоштовно прооперували 63 пацієнтів

У Львові вже увосьме працюють лікарі з трьох найкращих клінік США: Harvard Medical School, Michigan University, Washington University in St. Louis.  В рамках проекту “Проти опіків” американські лікарі оглянули близько 120 дітей з усіх регіонів України. При огляді відібрали 63 пацієнтів, яких безкоштовно прооперували впродовж 15-21 вересня.

Американські лікарі концентрувались на досягненні максимального результату за допомогою простих процедур. Для виконання  складніших операцій потрібна краща інфраструктура і більше часу.

«Дітей, яким ми не зробили операцію цього року, записано на наступний. Ми концентрувались на тих випадках, коли проста процедура досягне максимального результату. До нас приїжджали хворі після обширної травми, пов’язаною з порушенням функції суглобів, люди з великими родимими плямами. Ці операції мають “декілька сходинок”.  Ми не робили ці операції, бо не можемо забезпечити цієї поступовості у рамках нашого візиту», – розповів керівник проекту Геннадій Фузайлов.

Упродовж трьох років іноземні лікарі приїжджають у медичний центр Medicover.  Як зауважила координатор проекту у Львові та головна лікарка МЦ Medicover Мирослава Децик, протягом трьох років з американськими лікарями працюють одні і ті ж українські медики, які переймають і накопичують важливий досвід.

Цьогоріч спеціально для проекту придбали суперсучасний лазер AcuPulse CO2 , який дозволяє краще лікувати опіки. Обладнання залишиться у львівській клініці.

“Ми хочемо навчити персонал МЦ Medicover користуватись лазером, щоб вони продовжували лікувати тих хворих, яких ми почали лікувати”, – зауважує Геннадій Фузайлов.

Зі слів керівника проекту, лазерне лікування є одним з найбільш ефективних у світі проти опіків.

Христина Генсьорська, Syla.news

302 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up