У Львові запрацював Центр планування сім’ї та репродукції людини

Відкриття відбулось 19 вересня . У Центрі надаватимуть  діагностичні та терапевтичні послуги за допомогою найсучасніших підходів до лікування та діагностики безпліддя.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

«Дякуємо за те, що незважаючи на війну на Сході України, є такі Люди, які інвестують свої кошти у розбудову нашої держави і зокрема – Львівщини. Це віра у країну та в її майбутнє – дітей»,  – наголосила заступник голови облдержадміністрації  Оксана Стоколос-Ворончук.

Зазначимо, що медичний центр «Клініка професора С. Хміля» нагороджений почесною грамотою Української асоціації репродуктивної медицини за вагомий внесок в розвиток і впровадження методик допоміжних репродуктивних технологій в Україні, багаторічну плідну працю і високий професіоналізм та відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 «Системи управління якістю. Вимоги», фіналіст Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) — «100 кращих товарів України» 2011 переможець регіонального рівня у номінації «Послуги»  послуги лікувальні та багатопрофільні діагностичні.

Syla.news

339 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up