У Львові запрацювало відділення нового формату ПАТ «Укрпошта»

Відділення нового формату відкрили за адресою проспект Червоної Калини, 70.

Про це повідомляє прес-служба  ЛОДА.

Надаватимуться такі послуги: пересилання внутрішніх і міжнародних поштових карток, посилок, бандеролей, оплата комунальних послуг, оформлення передплати, пересилання поштових переказів тощо.

“Поштові відділення повинні бути доступними у кожному населеному пункті. Ми цю діяльність продовжуватимемо і це відділення – це передусім якісні послуги та новий підхід до клієнта”, –  зазначив в. о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло.

Також у відділенні можна замовити послугу кур’єрської доставки.

“Основні новаторства – це зміна процесів, тут є термопринтери, швидші послуги, коробки Smartbox, клієнту не треба зважувати посилки, одна ціна на все, що вміститься до коробочки. На створення цього відділення інвестували 420 000 грн. Це приміщення наближається до європейських зразків, як і за зовнішнім виглядом, так і за рівнем обслуговування. До кінця року відкриємо ще одне модернізоване відділення”,  – директор львівської  дирекції “Укрпошта” Микола Ростов.

Відділення обслуговуватиме близько 6 000 жителів.

Syla.news

398 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up