У Давидівській ОТГ триває безплатне консультування громадян із земельних питань

В межах проекту Світового банку та Євросоюзу «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами» у Давидівській ОТГ тривають консультації громадян із земельних питань. 

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Загалом заплановано одинадцять консультацій –  у селах Виннички, Кротошин, Чишки, Пасіки-Зубрицькі та у селі Давидові, що відбуватимуться у приміщеннях сільських рад та триватимуть з 10:00 до 16:00 години.

“Консультації із земельних питань можуть отримати також мешканці інших населених пунктів, які приїдуть до приміщення відповідних сільрад у зазначений час.  Консультації є безкоштовними і триватимуть у Давидівській ОТГ до кінця жовтня”,  – йдеться у повідомленні.

У п’ятницю, 28 вересня, дві юридичні консультації проведуть у селі Чишки (вул. Шевченка, 86, Чишківська сільська рада) та селі  Давидів (вул. Незалежності, Давидівська сільська рада).

Юридичні консультації надаватимуть працівники Першого львівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

 

328 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up