Трамп посилив санкції проти Росії

Президент США Дональд Трамп підписав указ про посилення санкцій відносно Російської Федерації через агресію проти України. Санкції передбачають блокування власності і активів, заборону видачі віз, заборону на будь-які фінансові операції з особами, пов’язаними з російською владою.

Про це повідомляє прес-служба Білого дому. 

“Підписаний мною указ дозволить забезпечити подальшу імплементацію санкцій, надавши в рамках закону IEEPA додаткові повноваження міністру фінансів. Також указ дає можливість департаментам та агентствам уряду США вживати необхідні заходи у рамках їхніх повноважень, щоб переконатися в повній імплементації цих обмежувальних заходів”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що санкції передбачають блокування власності і активів, заборону видачі віз, заборону на будь-які фінансові операції з особами, пов’язаними з російською владою. Також можливі санкції щодо найближчих помічників людей, які потрапили до списку санкцій.

Дональд Трамп наказав вжити всіх належних заходів, щоб забезпечити повне здійснення цих санкцій.

Нагадаємо, нещодавно президент США висловився проти втручання іноземних компаній  в американські вибори.

Syla.news

307 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up