САП відкрила провадження проти Ситника через заяву Омеляна

Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила провадження за фактом розголошення даних досудового розслідування директором НАБУ Артемом Ситником у справі Омеляна.

Про це сьогодні, 21 вересня, повідомила прес-служба САП у своєму Facebook.

Як зазначається, йдеться про заяву міністра Інфраструктури Володимира Омеляна щодо завчасного повідомлення йому керівником Національного антикорупційного бюро України про заплановане проведення обшуку за місцем його проживання.

“Попередньо, зазначена заява не вбачається голослівною, адже матеріали кримінального провадження, в якому йому повідомлено про підозру, містять відомості про наявність телефонних з’єднань між Омеляном В.В. та абонентом, записаним як “Артем Ситник”, напередодні проведення обшуку, зокрема о 08:00 год., 11:32 год., 19:09 год., 23:42 год. 02.11.2017 року”, – йдеться у повідомленні.

У САП  також зазначили, що матеріали відкритого кримінального провадження будуть спрямовані Генеральному прокурору для визначення органу досудового слідства.

“Одночасно звертаємо увагу, що Ситником А.С. послідовно, постійно і систематично здійснюється неправомірне розголошення даних досудового розслідування, що істотно шкодить інтересам кримінального провадження”, – наголосили у прес-службі САП.

НагадаємоСолом’янський райсуд Києва частково задовольнив клопотання прокурора САП про арешт майна міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

Syla.news

276 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up