Президент нагородив 10-мільйонну власницю біометричного закордонного паспорта

Сьогодні, 21 вересня, президент Петро Порошенко видав 10-мільйонний біометричний паспорт громадянина України для виїзду закордон. 

Про це президент повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Півтора роки тому я мав високу честь. Це було на бульварі Шевченка в центрі надання адміністративних послуг, я був першим українським громадянином, який отримав біометричний паспорт за номером 1. Моя дружина отримала за номером 100. І сьогодні у нас отримає паспорт 10-мільйонний громадянин України. Десять мільйонів! Україна йшла дуже довго до права мати біометричні паспорти, які надають право безвізових подорожей до Європейського Союзу. Я тоді вже казав, що план дії безвізового режиму передбачав 144 реформи, які день за днем мали зробити президент, уряд, парламент, Міністерство внутрішніх справ, міграційна служба. І Україна це зробила на відмінно”, – розповів президент. 

За його словами, сьогодні українці паспорти отримують не в підвалах ЖКХ радянського зразку, а в центрах надання адміністративних послуг. Півтори тисячі українців за добу мають можливість отримати адміністративні послуги включно з отриманням біометричного паспорту.

“Українські паспорти вже більше року приймає Європа і ми не створили жодних проблем для наших партнерів Європейського Союзу”, – додає президент. 

10 мільйонів – це біометричний паспорт для кожного четвертого українця.

Крім того, президент додав, що чекає того моменту, коли поруч з Державним Гербом України на паспорті українців буде вказано й Європейський Союз.

Власницею 10-мільйонного паспорта є студентка Київського національного університету  імені Тараса Шевченка Поліна.

“Я дуже щаслива в цей момент. Це є великий крок до нашої європейської інтеграці”, – сказала власниця 10-млн біометричного закордонного паспорта.

Нагадаємо, нещодавно Порошенко повідомив, що Верховна Рада конституційною більшістю підтримала та дала старт ініціативі президента щодо змін до основного закону, які закріплять незворотність курсу на членство України в Європейському Союзі та НАТО.

 

Ірина Пилипишина, Syla.news

312 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up