Енергія сонця та вітру – для кожного. У Львові презентували унікальний проект “Ідея Міста”

В межах книжкового форуму у Львові експерти з питань відновлювальної енергетики, а ще – громадські активісти та небайдужі львів’яни обговорили “Ідею міста”.  Суть проекту полягає у створенні  активного та змістовного середовища життя в місті.  

Проект  є платформою для активних містян, що хочуть робити Львів комфортнішим. “Ідея Міста” базується на чотирьох основних елементах – співпраці влади, бізнесу, людини і науки, інфраструктурі, креативній економіці та інвестиціях.

«У рамках «Ідеї міста» буде написаний проект розвитку інфраструктури Львова. Наприклад, щоб було менше заторів, щоб місто розросталось. Буде написаний проект з інтегрування відновлення енергетики у Львові та області. Це треба поширювати на рівні міста. Я сподіваюсь, що мої діти, коли стануть повнолітніми, будуть користуватись тільки природними ресурсами», – розповів Назарій Брезіцький.

Ініціатори проекту запевняють: одним з ключових факторів розвитку нової ідеї для міста, є відновлювана енергія. Народна артистка України, екс-нардеп та громадський активіст Руслана Лижичко під час обговорення через Skype-зв’язок пояснила переваги ефективного використання природних джерел енергії – сонця та вітру.

«Ми маємо замислитись, звідки ми беремо енергію, яка вона і хто нам її дає. Чому досі енергетична система не є екологічною? Перехід на чисті джерела енергії залежить від кожного з нас. Наша країна має потужні вітрові можливості , можливості біопалива, Україна стовідсотково може перейти на чисті джерела енергії», – розповідає співачка, амбасадор відновлюваної енергії Руслана Лижичко.

Автор проекту зазначає, що запропонувати свою ідею для розвитку міста може будь-який львів`янин.

Христина Генсьорська, Syla.news

401 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up