Актори серіалу “Школа” представили книгу “Щоденник Лоли”

Актори телевізійного серіалу “Школа” приїхали у Львів, аби представити книгу «Щоденник Лоли», написану як приквел до першого сезону серіалу. 

Про це повідомляє кореспондент Syla.news.

“Книжка називається “Щоденник Лоли”. Коли мені повідомили, що про мою героїню буде книга, то я була у захваті, адже я ніколи не могла уявити, що про мого персонажа можуть написати і я буду брати у цьому участь”, – зізнається головна героїня серіалу “Школа” Єлизавета Василенко.

Вона також додала, що книга вийшла завдяки творчому підходу Ольги Купріян. Щоденник покликаний допомогти підліткам розібратись із проблемами і віднайти себе в його персонажах.

Окрім того, Олександр Петренко, який виконує роль Паші у серіалі, додав, що “1+1” запустив спеціальний анонімний чат, в якому підлітки мають змогу поділитись своїми проблемами та отримати професійну допомогу.

“В нас з’явився анонімний чат “Тільки нікому не кажи”, куди діти можуть писати повідомлення, ділитись своїми проблемами, якими вони не можуть поділитись з близькими чи ровесниками, і отримати пораду від психолога. Це дуже правильна практика, яка вже давно існує у країнах Заходу. І “1+1″ зробив маленький крок до цього”, – розповів він.  

Актори зізнаються, що приквел до першого сезону – це внутрішні переживання та стосунки між героями, що залишились поза кадром.

“Ця книжка про думки шістнадцятирічної дівчини. Якщо на екрані її образ залишає таємниці, то там вона ділиться сокровенним і дає зрозуміти більше про себе та сучасних підлітків”, – зазначив Олександр Петренко.

Історія Лоли – найбільш таємнича, тому авторка намагалась розкрити її особистість та показати глядачеві в іншому світлі.

 “Лола – хоробра, смілива дівчина та трішки стерво. Але водночас вона приховує в собі тендітну та милу” –  зауважила Анна Трінчер.

Натомість сама ж Єлизавета Василенко, що виконує роль Лоліти розповідає, що насправді її персонаж дуже провокативний:

 “Лолка дуже сильна, тому звикла нападати і приховуватись. Вона насправді не така стерва, як може здатись. Адже за її обличчям приховується нелегка доля – її сім’я, про яку ніхто не знає, окрім Паші. Він її дуже підтримав, тому він був із Лолою у першому сезоні. Поки вона все ж не стала, як каже Дарина Петрівна, “твариною”. Велика доля на неї випала – те, що в неї немає батьків. На неї впали троє малих та хвора бабуся. Моя Лола несе за них відповідальність і дуже їх любить, але у п’ятнадцятирічної дівчинки зовсім інші проблеми. І тут їй потрібно змагатись між цим і п’ятнадцятирічними думками, проблемами, з якими вона стикається у школі. Усі вважають Лолу стервою, але ніхто не задумується про те, що у кожній дівчинці є Лола. Коли ми читаємо “Щоденник Лоли”, то ми впізнаємо трішечки себе”.

Щоденник зроблений так, ніби Лола писала його сама. Там є позначки маркером, викреслення, зміст, тощо. Тобто він максимально наближений до звичайного підліткового щоденника.

Книгу видавництва “Книголав” можна знайти на 25 BookForum, а також на сайті Yakaboo.

Офіційна презентація книги відбудеться 21 вересня о 17:00 в клубі FestRepublic, на якій можна буде поспілкуватись із автором. Перед цим, 8 вересня, книгу вже презентували в Києві.

Наталія Козак, Syla.news

 

1415 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up