Нова система моніторингу водних ресурсів: що зміниться

Уряд підтримав розроблений Мінприроди Порядок здійснення державного моніторингу вод, який почне діяти в Україні з 1 січня 2019 року та запровадить нову європейську систему моніторингу водних ресурсів. Як зазначив Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак, на підставі нової системи моніторингу води будуть ухвалюватись ефективніші рішення.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Завдяки новій системі моніторингу  кожен громадянин та експерт зможе отримати якісно класифіковані дані про стан водних масивів, басейнів річок загалом.  Дані, отримані у результаті моніторингу, будуть оприлюднюватися на спеціалізованому порталі.

«Ми врешті запроваджуємо в Україні точно такі ж  підходи до моніторингу стану поверхневих вод, які діють в  Європейському Союзі. Це означає, що ми покінчимо із ситуацією, коли кілька органів моніторили одні і ті ж показники, а за іншими не слідкував ніхто, коли різні органи вимірювали у різних одиницях, а загальнодержавна програма моніторингу не давала чіткої картини стану водних ресурсів», – пояснив Остап Семерак.

Міністр екології та природних ресурсів підсумував, що впевнений та поступовий перехід на нову систему розпочнеться вже з 1 січня 2019 року.

Syla.news

636 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up