Надихнути на добрі справи: у Львові відбудеться показ соціальної реклами

Організаторами показу є проект #ЩедрийВівторок спільно з «Планетою кіно» і фестивалем соціальної реклами Molodiya Festival. Мета заходу  – надихнути львів`ян на добрі справи, можливо на створення власної благодійної акції.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Ролики готували у співпраці зі словенським фестивалем креативності Golden Drum. Більшість контенту — зі свіжих фестивальних шортлистів. Головна тенденція соціальної реклами цього року — акцент на правах людини (інклюзія, рівність) та захисті природи (боротьба зі змінами клімату, етичне ставлення до тварин)»,- коментує Наталя Шевчук, співзасновниця фестивалю соціальної реклами Molodiya Festival.

#ЩедрийВівторок — це всеукраїнський день добрих справ. У 2018 році Україна офіційно долучилася до міжнародної благодійної спільноти Giving Tuesday. Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки, влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи.

Syla.news

352 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up