Кабмін підтримав санкції проти російських видань

Уряд підтримав пропозиції щодо застосування заходів проти 35 російських видавництв, що продукують і розповсюджують продукцію антиукраїнського змісту.

Про це повідомила прес-служби Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

Відомо, що передбачається винести питання про застосування  персональних санкцій на розгляд Ради національної безпеки і оборони України. Також зазначено, що санкції будуть стосуватися російських видавництв, в діяльності яких випуск літератури антиукраїнського змісту займає чільне місце і носить систематичний характер.

“За результатами моніторингу складено Перелік книжкових видань, зміст яких спрямований на ліквідацію незалежності України, пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини”, – йдеться у повідомленні. 

Протягом останніх трьох років Держкомтелерадіо здійснює постійний моніторинг сфери книгорозповсюдження з метою виявлення друкованої продукції, зміст якої суперечить українському законодавству. Згідно з повідомленням, станом на 15 серпня до Переліку внесено 167 таких видань, випущених 35 російськими видавництвами.

Нагадаємо, що Петро Порошенко приїхав на відкриття 25 BookForum.

Syla.news

273 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up