Знайди цирк у собі і від***ись від тварин, – Марта Рус

У рамках 25 Book Forum відбулася виставка ілюстраторки Марти Рус “Знайди цирк в собі і від***ись від тварин”. Художниця візуалізувала 12 циркових персонажів, які відкривають у собі суперсилу. 

“По всьому світу стала новина, що для тварин цирку вже нема. Є цирк у людях, який ми всі маємо щастя спостерігати щодня. Чому б про це не поговорити візуально? У нас є така можливість. В процесі вашого звичного дня пропоную на мить уявити себе цирковим персонажем, котрий відкриває у собі суперсилу…”, – прокоментувала авторка ілюстрацій.

“Для когось це сприйняття себе, для іншого – вміння довіряти, хтось опановує мистецтво рівноваги, ну а комусь важливо прокачатись любов’ю. При всій зовнішній метушні маємо пам’ятати про внутрішні челеджі, приймати їх і виходити на нові рівні сприйняття “того всього цирку” під назвою життя”, – додає Марта Рус.  

Також усі, хто відвідав виставку, мають можливість залишити свої відгуки та фото з хештегом #12circus протягом всієї виставки та виграти подарунок від книгарні “Книжковий Лев”.

Нагадаємо, сьогодні у рамках 25 BookForum Антін Мухарський презентував книгу “I AM NOT RUSSIA”.

Ірина Пилипишина, Syla.news

 

537 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up