Як Львів готується до Дня 100-річчя утворення ЗУНР

До 100-річчя ЗУНР у Львові вже створено логотип події та затверджено Програму відзначення 100-річчя Листопадового Чину та утворення ЗУНР. Окрім різних освітніх, культурних та інфраструктурних подій, до заходу готують спеціальну міську відзнаку — «Герб ЗУНР» і  серію масових значків.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

«Хочемо реалізувати 5 ключових кроків. Перший блок — встановлення мистецько-архітектурної скульптурної композиції українським бійцям Листопадового Чину. Другий блок — розробка концепції з встановлення меморіального знаку Українським Січовим Стрільцям на вул. Польовій (Знесіння). Третій блок — тривають роботи щодо благоустрою каплиці Євгена Петрушевича, де проводимо реставраційні роботи на Личаківському кладовищі. Окрім цього, маємо передбачено близько 1 млн. грн. на благоустрій поховань УГА на території Янівського кладовища. Ще два важливих блоки — встановлення інформаційних таблиць. І завершується цей містобудівний блок п’ятим, важливим пунктом — реставрація фасаду на вул. Винниченка, 2. У цій будівлі мешкав Євген Петрушевич. Ці п’ять ключових блоків ми плануємо цьогоріч зробити», — зазначив заступник міського голови Львова з питань розвитку Андрій Москаленко.

До відзначення 100-річчя ЗУНР у Львові передбачено низку подій та проектів із із широким залученням різноманітних установ, організацій та громадськості.

Syla.news

842 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up