У Львові відкриється виставка проекту Е-Glass відомих європейських художників-склярів

Виставка відкриється 21 вересня, о 17.00 год.  у Музеї скла (площа Ринок, 2). Твори, представлені на виставці, є результатом роботи польських та чеських художників-склярів під час мистецького пленеру та симпозіуму під назвою «Культурне золото Нижньої Сілезії.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Мистецькі об’єкти з художнього скла створювали професійні художники, майстри-гутники та студенти.  Вони спільно працювали у  розпал туристичного сезону в горах Польщі і Чехії: в Лісовій гуті в Шклярській Порембі, гуті кришталю «Юлія» в Пеховицях, туристичній станції «Орлє» в Якушицях і гуті «Мартін Стефанек» у Десні (Чехія) над виставковими роботами.

Організатор проекту: Осередок культури і мистецтва у Вроцлаві, співорганізатор: Музей скла у Львові. Проект відбувається під почесним патронатом Генерального консульства Республіки Польща у Львові та Маршала Нижньосілезького воєводства. Проект спів фінансується з бюджету Нижньосілезького воєводства.

Виставка буде відкрита щоденно 10.00−18.00 до 6 грудня 2018 р.

Syla.news

356 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up