США виділили 250 млн доларів з бюджету Пентагону на оборону України

Документ ще має затвердити нижня палата парламенту США. Бюджет став компромісом між політичними силами.

Про це повідомляє  DW.COM.

Верхня палата Конгресу Сполучених Штатів Америки – Сенат – у вівторок, 18 вересня, схвалила масштабний законопроект щодо фінансування оборони та цивільних відомств на наступний бюджетний рік.

Документ на суму 854 мільярди доларів затверджує 675-мільярдний бюджет Пентагону, запобігає призупинці роботи уряду та схвалює виділення 250 мільйонів доларів безпекової допомоги Україні.

Як повідомляє посольство України в США на своїй сторінці у Facebook, 250 млн. дол. виділяються, у тому числі, на проведення військових навчань, надання військового оснащення, летальних видів озброєнь та логістичної підтримки, заміни раніше наданих озброєнь чи військових товарів. Перелік видів допомоги включає також розвідувальну підтримку збройних та безпекових сил України.

“Для набуття чинності узгоджений проект “Закону про асигнування на потреби Міністерства оборони на 2019 рік” має бути ще проголосований Палатою представників, після чого він буде переданий на підпис Президентові США”, – йдеться у повідомленні. 

На переоснащення збройних сил США піде 148 мільярдів доларів, зокрема на 13 нових кораблів для ВМФ, у тому числі двох субмарин.

Syla.news

289 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up