Нові реактивні снаряди пройшли черговий етап державних випробувань, – Порошенко (ВІДЕО)

Для випробувань РС-80 залучили льотний склад та фронтові бомбардувальники Су-24М однієї з бригад Повітряних Сил Збройних Сил України, які здійснювали вильоти на вогневе застосування нової зброї.

Про це повідомляє прес-служба Укроборонпрому.

Під час випробувань, у присутності замовника, було підтверджено відповідність РС-80 тактико-технічним характеристикам та можливість їх застосування з бойових літаків.

Як повідомляє президент Петро Порошенко на своїй сторінці у Facebook, ці снаряди можуть уражати, зокрема, бронетехніку та укріплення противника, мають надзвукову швидкість польоту та спроектовані для озброєння вертольотів, літаків, а також наземних платформ.

“Вони були випробувані на всіх режимах польоту та під час різних погодних умов на фронтовому бомбардувальнику Су-24М, одному з найбільш потужних літаків, що стоять на озброєнні Повітряних Сил ЗСУ. Під час цих стрільб нові ракети повністю підтвердили свою відповідність заявленим характеристикам”, – йдеться у повідомленні. 

https://www.facebook.com/petroporoshenko/videos/558112277950780/?__xts__%5B0%5D=68.ARB7KJZoEJGtg9Pfk4pot0-qVVug0bX3ctZhLVgO_SC-0dd324XwUQRy3aG3C3WbUYZWXDBJ_1Yqi8UCqi2bSnmVMQOZ0SPIbGuVHfdzAZHSmZg8j6V1iSqhmP22OiTBYyzKNqydcVq0wbwX-oZp9giW8sGPF_7T-yLdkGIUi3cJ7s0ecEBn&__tn__=-R

Для забезпечення ефективного знищення противника, конструктори оснащили РС-80 бойовими частинами та детонаторами.

Syla.news 

264 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up