“Нами володіє світ тотальних фейків”, – Антін Мухарський

Український письменник, артист Антін Мухарський, він же Антон, він же й Орест Лютий у рамках 25 Book Forum презентував свій чоловічий, неполіткоректний, антифеміністичний роман I AM NOT RUSSIA, який ставить під сумнів основні цінності сучасної демократії. Про вусатих жінок, геїв, “негрів” та фейкове суспільство письменник розповідав під час зустрічі з громадськістю у Львові

Про це повідомляє кореспондент ІА Syla.news. 

“Це книжка, яка описує події 20-річної давнини. Я – актор, зіграв безліч ролей. У 1996 році ми з трупою акторів, поїхали виступати в Единбург з  виставою “Вбивець”, тобто “Преступление и наказание” Достоєвського. То була моя перша зустріч з євроатлантичним світом, де пиво кошутє 2,5 фунти стерлінгів. Моя зарплата була 10 фунтів стерлінгів. Тобто український артист отримував зарплату, за яку можна було купити чотири келихи пива. І тоді ж куратор театру, в якому ми виступали, наобіцяв мені велике майбутнє у Голлівуді. Але він сказав, що цим світом правлять обрані. І якщо я хочу стати відомим актором Голлівуду, гладячи мене по коліні, додав він, то мені доведеться “дещо” зробити. До мене тоді поступив сигнал, що п*дари атакують. У той день я страшенно напився”, – розповів Антін Мухарський. 

Завдяки своєму досвіду автор зробив висновок, що людством керує “світ тотальних фейків”.

“До прикладу, візьмемо монолог одного антигероя про дві сумочки: одна сумочка – “Луї Вітон” Made in China, а друга – “Луї Вітон” Made in France. Одна коштує 20 доларів, інша – кілька тисяч доларів. Чи може людина, яка не є спеціалістом в цьому, відрізнити їх? Та ні. Отак і люди! Є люди справжні, а є – фейкові. І наше завдання, зі слів антигероя, – зробити так, щоб цей світ був наповнений фейками. Але ж не можуть кросівки New Balance  бути Made in China. Кросівки New Balance мають бути американські! Весь світ тоді глобалізовний, як світ, де все буде фейковим. Тобто ми з вами опинилися у гібридизованому світі, де первісна цінність речей – втрачена”, – пояснює автор. 

За його словами, найбільша проблематика сучасного світу – “казаться, а не быть” – стало важливішим, ніж просто бути. І всі люди хочуть здаватися кимось. Цей тотальний світ фейків, в якому ми перебуваємо, який постійно на нас давить – є нашою об’єктивною реальністю, яка замислювалась ще в далекі 90-ті роки.

Ця реальність, зі слів Мухарського, замислювалася “ліваками”. Відтак людям, які дотримуються якихось традиціоналістських ідей, протистоїть світ “лівих” думок, які нівелюють людські чесноти.

У книзі автор намагається писати про нагальні проблеми весело. Він каже, що найбільше не любить у житті – серйозні обличчя, пустопорожні та довгі розмови. Тому і його книга побудована на іронії, а більшою мірою – на самоіронії.

“Якщо ти не негр, то єврей. Якщо не єврей, то лесбійка. Якщо не лесбійка, то каліка. І, не дай Боже, ти не каліка, чи не лесбійка, то тобі у мистецькому середовищі немає де жити. Бийся головою об стіну, тому що тобі немає що робити у цьому світі! Все – весь світ побудований на тому, що права ЛГБТ мають бути поставлені “во главу угла””, – розповідає Антін Мухарський. 

Таким чином автор наголошує у своїй книзі, що всі ці усталені сучасним суспільством твердження – це “зворотній расизм і дискримінація”.

Антін Мухарський – письменник, актор, телеведучий. Автор музичного проекту “Лагідна та сувора українізація”, засновник мистецької платформи “Український культурний фронт”, автор культової програми “Зелена лампа”, а також альманахів “Жлобологія” – дослідження природи сучасного хама, “Майдан. (Р)еволюція духу” про народження української неогероїки та “Національна ідея модерної України”.

Його чоловічий, неполіткоректний, антифеміністичний роман I AM NOT RUSSIA ставить під сумнів основні цінності сучасної демократії.

Він містить сексистські, расистські, антифеміністичні вислови та думки, які неприпустимі в цивілізованому суспільстві та розпалює міжнаціональну, міжконфесійну, расову та гендерну ворожнечу.

Автор зазначає, що цю книгу не бажано читати людям із ознаками політичної, феміністичної та лівацької шизофренії, людям, “одержимим дияволом та почуттям гіпертрофованої толерантності, політкоректності, православним фундаменталістам та адептам мультикультуралізму, людям із браком освіти, інтелекту, совковим дебілам, вагітним жінкам”.

“Категорично заборонено читати цей твір людям без почуття гумору!”, – анонсує сам автор.

Ірина Пилипишина, Syla.news

 

474 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up