Про діалог між Україною та Польщею. Глава УГКЦ презентував свою книгу

Святий Отець і Глава Української греко-католицької церкви Блаженніший Святослав презентував свою нову книгу “Діалог лікує рани”. На презентацію приїхав Президент України. 

“Ідея полягала в тому, щоб відкрити можливість для діалогу між греко-католицькою церквою в Україні та суспільством у Польщі. Загалом поляки мало що знають про Україну, українців і греко-католицьку церкву. Ця книжка не відповідає на всі питання, але є, мабуть, першим кроком до спільного шляху братів і сестер, які належать до однієї церкви,– зазначає Блаженнійший Святослав.

Він додав, що протягом століть українцям забороняли вивчати власну історію. Окрім того, мало українців знають про історію Польщі.

Натомість, Президент України Петро Порошенко заявив, що наразі діалог між Україною та Польщею не приніс плідної співпраці. Однак він відзначив важливість створення Української Помісної Церкви.

“Створення Української помісної православної  церкви – це є державотворення. Ця справа стосується не тільки львів’ян. Ця справа стосується існування нашої з вами держави. І львівський форум книжковий – це теж державотворення. Це крок, який захищає українську думку, українську мову, українську книгу”, – зазначив Петро Порошенко.  

Також він розповів, що нарешті українці полюбили українську книгу. І заради неї відмовляються від російської.

“Господь зараз є з Україною. Він допомагає  будувати нашу державу, він допомагає будувати нашу армію. Він допомагає будувати українську націю. Він допомагає захищати та будувати українську мову”, – додав президент.

Нагадаємо, в українській православній церкві московського патріархату вважають, що необхідно скликати власний собор для обговорення рішення Константинопольського патріархату.

Наталія Козак, Syla.news

 

 

 

390 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up