Європейський центральний банк представив удосконалені банкноти 100 та 200 євро

Європейський центральний банк у німецькому Франкфурті-на-Майні представив нові банкноти номіналом у 100 і 200 євро, що отримали ряд іновацій.

Про це повідомляється на офіційному сайті банку.

Нові банкноти € 100 та € 200 захищені інноваційними методами: зверху сріблястої смужки супутникова голограма показує маленькі символи €, які рухаються навколо числа та стають яскравішими під прямим світлом. Срібляста смуга також показує портрет Європи, архітектурний мотив і великий символ €. Нові банкноти від 100 до 200 євро також мають покращений смарагдовий номер.

До того ж нові євро ширші за старі банкноти, а також мають різну довжину – чим довша купюра, то вищим є її номінальне значення.

У Центробанку Євросоюзу наголосили, що новий дизайн дозволить вирішити проблему з фальшивомонетниками, адже гроші буде складніше підробити.

Як зазначається, спочатку з новими купюрами ознайомляться співробітники банків і підприємств. В обіг нові банкноти планують увести у травні 2019 року.

Нагадаємо, з 1 липня за відсутності монет номіналом 1, 2, 5 і 25 копійок магазини зобов’язані будуть округлювати ціни

Syla.news

343 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up