У Львові встановлять Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні

Згідно зі складеним графіком, виконати основну частину робіт планують до 1 лютого 2019 року.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Повідомляється, ЛКП «Зелений Львів» уже підписало угоду з підрядником на реконструкцію скверу на вулиці М. Кривоноса з облаштуванням громадського простору та встановленням Меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні.

«Договір підписано на суму 10 млн. 836 тис. гривень. Згідно з законодавством, ми подали документи в ДАБІ, щоб отримати декларацію-дозвіл на початок робіт. Відповідно до складеного графіку, виконання основних робіт планується до 1 лютого 2019 року.

Стелла буде покрита особливим металом — кортен, який привезуть із-за кордону. Колір меморіалу буде коричневий «ржавий», де будуть вигравірувані імена Героїв Небесної Сотні”, — розповів Андрій Шульський, заступник директора ЛКП «Зелений Львів».

Серед  25 конкурсних проектів журі обрало переможця, який отримав 90 тис. грн та можливість реалізувати свій проект. Переможцем став львівський авторський колектив – Андрій Лесюк, Марія Яструбчак, Христина Пундак. Після конкурсу Львівська міська рада  підписала угоду з проектантами, затвердила і погодила детальний план території.

Мета проекту – створення простору, який увіковічнює пам’ять Героїв Небесної Сотні. Проектанти запропонували поєднати ідею створення пішохідного мосту над вулицею Кривоноса та облаштування меморіальної площі. Меморіал складатиметься з двох частин: площі зі стелою на верхній терасі та з пішохідного моста між пагорбами вздовж вул. Кривоноса. Він виводитиме на терасу зі сторони вул. Замкової, де буде створено площу і стелу, присвячену Героям Небесної Сотні.

Syla.news

 

325 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up