Ще одне село у Жидачівському районі приєднають до ОТГ

У Львівській облдержадміністрації розглянули ініціативу Гніздичівської об’єднаної територіальної громади та села Обласниця щодо приєднання нового населеного пункту до ОТГ.

Паспорт ОТГ вже сфомований.

Відповідно до перспективного плану кількість громад на Львівщині не збільшуватиметься. Натомість йтиме певне перерахування населених пунктів, які власне будуть формувати ті чи інші ОТГ.

Тому коли село Обласниця Жидачівського району виявило бажання стати частиною ОТГ, його вирішили приєднати до Гніздичівської громади, повідомляє кореспондент Syla.News.

При цьому кількість мешканців ОТГ збільшиться на 1000 осіб. Із них 49 – дошкільного віку та 115 – школярі.

Субвенція, яка розраховується для об’єднаних громад, надається відповідно до площі об’єднаної громади і, відповідно, до кількості населення.

Відстань між селами становить 9,5 км

“Є ініціатива як збоку Жидичівської ОТГ, та і збоку власниці, щодо формування укрупнення Жидичівськї об’єднанаої територіальної громади. У разі укрупнення такої ОТГ понад 21 млн грн +932,8 тисячі гривень. ЇЇ паспорт також вже сформований”, – зазначив перший заступний облдерадміністрації Ростислав Замлинський.

На території Жидачівського району вже є три об’єднані територіальні громади – Гніздичівська, Новострілищанська та Ходорівська.

Наталія Козак, Syla.news

323 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up