Російський банк попросив Порошенка скасувати арешт акцій

Російський “Внєшекономбанк”  звернувся з листом до президента Петра Порошенка про переговори з врегулювання ситуації щодо арешту акцій української “дочки” — “Промінвестбанку”.

Про це пише “Українська правда” з посиланням на”Комерсант“.

У розпорядженні видання опинився лист “ВЕБа” від 14 вересня, адресований президенту Петру Порошенкові, прем’єр-міністру Володимиру Гройсману, міністру закордонних справ Павлу Клімкіну, міністру економічного розвитку і торгівлі Степану Кубіву та голові Національного банку Якову Смолію.

“ВЕБ” вважає, що Україна своїми діями порушила угоду 1998 року про взаємний захист капіталовкладень.

У зв’язку з цим “ВЕБ” пропонує українській стороні “негайно зв’язатися і вступити в переговори по дружньому врегулюванню спору”.

Банк вказує, що в 2017 році “націоналістично налаштовані активісти”, що підтримуються державою, провели 80 акцій проти відділень “Промінвестбанку” і його банкоматів, що призвело до “критичного погіршення економічного стану банку”.

Крім того, санкції проти російських держбанків привели до того, що “Промінвестбанк” був відрізаний від ринку цінних паперів.

Раніше повідомлялося, що апеляційний суд Києва наклав арешт на акції дочірніх підприємств “ВТБ”, “Промінвестбанку” та “Ощадбанку”. Позивачами виступили близько 18 українських компаній і колишній керівник націоналізованого “Приватбанку” Олександр Дубілет, які заявили про втрату своїх активів в Криму після окупації Росією.

Банки одразу подали касаційні скарги на рішення Апеляційного суду Києва про арешт їхніх акцій.

 

295 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up