Презентували оновлений Портал відкритих даних Львова: як ним користуватись

Портал відкритих даних Львова – це  платформа, що містить інформацію від різних структурних підрозділів Львівської міської ради та інших установ, що працюють в місті, у форматі відкритих даних. Сьогодні, 18 вересня, презентували оновлений Портал відкритих даних Львова.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Команда проекту презентувала оновлений  дизайн сайту, його нові можливості та нові набори даних.

«Відкриті дані сьогодні стають більше ніж елементом прозорості та відкритості. Вони стають одним елементом такого реального сектору економіки, і Львів має декілька ресурсів, які сьогодні є дуже доброю аналітикою. Власне сьогодні ми покажемо, яким чином відкриті дані стають для Львова ще доступнішими, і що з ними можна робити», — розповів Андрій Москаленко, заступник міського голови з питань розвитку.

Для зручності користувача на сайті виведені категорії  даних, у які згруповані набори,  що опубліковані на сайті.  Наприклад,  у категорії «нормативно-правові акти»користувачі зможуть побачити  реєстри розпоряджень міського голови, ознайомитися з рішеннями виконавчого комітету та ухвалами пленарних засідань. У категорії «Статистика» містяться набори даних з з основними статистичними показниками розвитку міста у динаміці з 2010 року.

Також на сайті можна знайти інформацію про перелік запланованих ремонтних робіт, що фінансуватимуться коштом бюджету розвитку, ознайомитись зі структурою Львівської міської ради та отримати інформацію про територію обслуговування шкіл міста при прийомі дітей у 1 клас. Ці набори даних використовуються у проекті @LvivCityHelp. Нагадаємо, проект @LvivCityHelper – це  чатбот у Telegram, що надає можливість автоматизованого моніторингу ситуації по наборах даних. Це значно спрощує та пришвидшує пошук інформації.

Портал працює на відкритому програмному забезпеченні CKAN 2.8.1., що забезпечує кращу роботу порталу, зокрема швидкість та удосконалену роботу інтерфейсу прикладного програмування API для використання даних у різноманітних застосунках. В планах команди проекту наповнення Порталу новими наборами даних, а також регулярне оновлення уже опублікованих даних.

Syla.news

266 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up