Порошенко: фінансування армії збільшено майже втричі

Президент Петро Порошенко в інтерв’ю для суспільного телеканалу «Кіровоград» у Кропивницькому заявив, що фінансування армії збільшено майже втричі.

За його словами, вже були представлені нові показники державного бюджету, які розглядалися на засіданні Ради національної безпеки та оборони. За результатами засідання РНБО були зроблені необхідні доручення Уряду.

 «Я підписав свою вимогу, що у нас на сьогоднішній день рівень оплати праці, рівень грошового забезпечення українського воїна має бути вище за середню заробітну плату промисловості. І за моїм наполяганням в Збройних Силах України солдат має з 1 січня отримувати не менше як 10 тис. гривень», – розповів Глава держави.

Президент наголосив, що Збройні Сили є гордістю України, і на військовому параді до Дня незалежності було продемонстровано нове обличчя української армії.

З 1 січня 2019 року солдат у Збройних Силах України має отримувати не менше як 10 тисяч гривень.Моя ініціатива…

Опубліковано Петром Порошенком Понеділок, 17 вересня 2018 р.

Нагадаємо, раніше Петро Порошенко увів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Росією. 

290 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up