Нардеп проти нардепа: сварка через Тимошенко

Юлією Тимошенко голосувала за звернення Верховної Ради України щодо визнання Російської Федерації країною-агресором. Запевняє народний депутат Іван Крулько у відповідь на звинувачення колеги з БПП Артура Герасимова щодо того, що лідер “Батьківщини” начебто не голосувала за згаданий проект постанови у 2015 році.

Про це повідомляє прес-служба партії.

За словами самого Герасимова, в ефірі одного з телеканалів представник “Батьківщини” раніше запевняв, що Тимошенко голосувала за визнання Росії країною-агресором, і що це, начетбто, є брехнею.

Крулько ж каже, Юлія Тимошенко підтримала проект відповідної постанови ще у 2015 році, та більше того, що вона “була серед авторів відповідного документу”. І порекомендував “бппівцю” Артуру Герасимову “перед тим, як розкидатися звинуваченнями на адресу опонентів, розібратись із власними голосуваннями”.

«Я вам хочу нагадати, що 27 січня 2015 року, коли в цій залі голосувалось звернення до Організації Об’єднаних Націй щодо визнання Росії країною-агресором, то Артур Герасимов особисто за це рішення не голосував, бо він був відсутній у залі. Це означає, що у 2015 році ви були проти того, що Росія країна-агресор?» – каже Іван Крулько.

Нагадаємо, у понеділок вранці голова фракції БПП Артур Герасимов з трибуни Верховної Ради звинуватив фракцію “Батьківщина” у тому, що вона бреше про нібито голосування свого лідера Юлії Тимошенко за визнання Росії агресором.

Але Герасимов, повідомляє “Українська правда”, мав на увазі, що Тимошенко не голосувала за президентський законопроект 7163 про реінтеграцію Донбасу, в якому теж є пункт про визнання РФ агресором. І це сталося на початку 2018 року. Тобто сторони говорили про різні законопроекти.

 

 

545 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up