"Міносвіти України популяризує державу-агресора", - депутат ЛОР

“Міносвіти України популяризує державу-агресора”, – депутат ЛОР

За словами депутата Львівської обласної ради Мирослави Бабінської, два роки тому Міністерство освіти запропонувало відмінити користування в школі підручниками російською мовою. Проте згодом повернуло у школи пропагандистські підручники з російської мови для 3 класу. 

Про це вона заявила під час пленарного засідання Львівської облради у вівторок 18 вересня, повідомляє кореспондент ІА Syla.news.

“Два роки тому, зі скандалом, нам вдалося цей підручник зняти. Сьогодні ці підручники знову в школах. На сайті Міністерства освіти рекомендують використовувати цей підручник знову на уроках російської мови в 1-3 класах для шкіл з українською мовою навчання”, – повідомляє Мирослава Бабінська. 

Таким чином, за словами депутата, Міністерство освіти України популяризує російську мову серед школярів та пропагує державу-агресора.

У Львівській облраді вимагають припинити використання підручників з російської мови у школах.

Нагадаємо, нещодавно міністр освіти Лілія Гриневич повідомила, що нові підручники для цьогорічних першачків вже готові.

Ірина Пилипишина, Syla.news

Коментувати

302 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up