“Міносвіти України популяризує державу-агресора”, – депутат ЛОР

За словами депутата Львівської обласної ради Мирослави Бабінської, два роки тому Міністерство освіти запропонувало відмінити користування в школі підручниками російською мовою. Проте згодом повернуло у школи пропагандистські підручники з російської мови для 3 класу. 

Про це вона заявила під час пленарного засідання Львівської облради у вівторок 18 вересня, повідомляє кореспондент ІА Syla.news.

“Два роки тому, зі скандалом, нам вдалося цей підручник зняти. Сьогодні ці підручники знову в школах. На сайті Міністерства освіти рекомендують використовувати цей підручник знову на уроках російської мови в 1-3 класах для шкіл з українською мовою навчання”, – повідомляє Мирослава Бабінська. 

Таким чином, за словами депутата, Міністерство освіти України популяризує російську мову серед школярів та пропагує державу-агресора.

У Львівській облраді вимагають припинити використання підручників з російської мови у школах.

Нагадаємо, нещодавно міністр освіти Лілія Гриневич повідомила, що нові підручники для цьогорічних першачків вже готові.

Ірина Пилипишина, Syla.news

347 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up