Луценко знову хоче зняти недоторканість з трьох депутатів

Генпрокурор Юрій Луценко вніс до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності трьох нардепів від “Опоблоку”. Це Олександр Вілкул, Дмитро Колєсніков та Сергій Дунаєв.

Про це Генпрокурор повідомив на своїй сторінці в соцмережах.

Речниця Луценка Лариса Сарган також написала у Facebook:

“Як і обіцяв генеральний прокурор, з початком нового сезону у парламенті повторно подані подання на трьох народних депутатів – Вілкула, Дунаєва та Колєснікова”. 

Провадження щодо Вілкула й Колєснікова ініційовані прокуратурою Дніпропетровської області, а щодо Дунаєва – керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким.

“Регламентний комітет ВР має розглянути ці три подання, після цього вони мають бути винесені на голосування в зал парламенту разом із четвертим поданням на нардепа Пономарьова, яке вже було розглянуте в комітеті”, – додала Сарган.

25 травня генпрокурор вніс до Верховної Ради подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності депутатів від “Опозиційного блоку” Олександра Вілкула (за махінації з землею) та Дмитра Колєснікова (за відчуження майна ДП “Науково-дослідний та конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості ім. Я.Ю. Осади” у Дніпрі).

Читати також:  Генрокуратура оголосила підозру суддям з Росії щодо окупації Криму

Цьому 5 травня передувало подання на Сергій Дунаєва за декларування недостовірної інформаці.

Комітет з питань регламенту й організації роботи парламенту 5 червня повернув спікеру парламенту подання на Сергія Дунаєва, а 19 червня – і на Олександра Вілкула та Дмитра Колєснікова.

18 травня Луценко направив до ВР подання про притягнення до кримінальної відповідальності депутата з групи “Воля народу” Олександра Пономарьова за перешкоджання журналістам, але 7 червня комітет визнав його немотивованим.

Читати також:  ДБР порушило кримінальну справу стосовно Луценка

Syla.news

489 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up