“Чужих дітей не буває”. Закон – працює, – управління юстиції Львівщини (ВІДЕО)

Головне управління юстиції у Львівській області оприлюднило дані з повернення заборгованості по невиплаті аліментів батьками-неплатниками. Завдяки пакету законів #ЧужихДітейНеБуває, спрямованих на посилення захисту прав дітей, запровадження інституту відповідального батьківства, кошти за штрафи спрямовані безпосередньо дітям і є компенсацією за несвоєчасне отримання коштів. 

За словами начальника головного територіального управління юстиції у Львівській області Тараса Греня, починаючи з 8 лютого 2018 року органи виконавчої служби стягнули близько 72 млн гривень на користь 20 тисяч дітей. А це – близько 17,5 тисяч виконавчих проваджень.

“За цей період часу відбулося багато речей в частині першого та другого пакету закону “Чужих дітей не буває”. Всі обмежувальні заходи дали той чи інший результат. Їх є чотири: обмеження права виїзду за кордон, користування зброєю, користування транспортними засобами і безпосередньо суспільно-корисні роботи”, – розповів Тарас Грень.

Станом на 18 вересня, серед боржників – також близько 16-ти матерів.

“В районах Львівської області стягнуто 7 тисяч гривень штрафу. Це ті кошти, які додатково, окрім аліментів, ми перерахували стягувачам. Закон набрав чинності 28-го серпня. За такий короткий проміжок часу стягувачі уже отримали додаткові кошти”, – зазначив начальник управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Львівській області Юрій Сало.

Також, пояснює Тарас Грень, з’явилась можливість відстежувати, куди ідуть аліменти. Контроль над цим процесом здійснює орган опіки та піклування.

Нагадаємо, раніше управління юстиції повідомляло: якщо у платника аліментів виникає заборгованість в сукупному розмірі більша, ніж сума відповідних платежів за 1 рік, то на таку особу накладатиметься штраф в розмірі 20% від заборгованої суми. Якщо ж заборгована сума перевищуватиме в сукупному розмірі суму відповідних платежів за 2 роки, то в такому випадку штраф збільшуватиметься і відповідно становитиме вже 30% відповідно.

У випадку заборгованості на суму платежів за 3 роки штраф зросте до 50% від суми боргу.

Прес – конференція НАЖИВО!Говоримо про головне….Результати роботи 1-го та 2-го Пакетів законів #ЧужихДітейНеБуває за участю начальника Львівської юстиції Taras Gren та заступника начальника Управління з питань державної виконавчої служби Юрій Сало.Боржники та стягувачі. Реальні історії реальних людей."Ми хочемо довести, що сплачувати аліменти краще для боржників, ніж не сплачувати" – зазначив очільник Львівської юстиції Тарас Грень.Працюємо на результат.Випробовуємо на практиці новації Закону, шукаємо шляхи вдосконалення!Світлана Глущенко

Опубліковано Головне територіальне управління юстиції у Львівській області Вівторок, 18 вересня 2018 р.

Марта Лазарчук, Syla.news

1256 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up