Відвага сказати своє слово: у Львові розпочнеться Школа релігійного фрілансу

Перша лекція Школи відбудеться завтра, 18 вересня, о 18.00 год. в малій сесійній залі ЛМР (каб. 230). Тема заняття -«Журналістика: специфіка професії та її інформаційні потоки».

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Впродовж навчання, що триватиме з вересня до грудня, учасники матимуть цікаві зустрічі, дискусії, слухатимуть лекції  журналістів сайту «Духовна велич Львова». Відвідувачі курсу зможуть опублікувати свої матеріали на сайті «Духовна велич Львова» та співпрацювати з ресурсом як автор.

«Мета нашого проекту — знайти для свого ресурсу цікавих та нестандартних авторів, які б також жили релігійною проблематикою нашого міста і мали відвагу сказати своє слово громаді Львова. Але ми у колективі розуміємо, що без ділення досвідом, ми не зможемо мати фахових фрілансерів, адже за чотири роки функціонування ресурс „Духовна велич Львова“ містить свою редакційну політику, стратегію та вектори роботи.

Отож мусимо ділитись внутрішньо редакційними порадами, щоб розвивати контент сайту. Гадаю, що наша невелика фокус-група буде вмотивованою і охочою до шліфування свого авторського стилю», — зазначила лектор Школи релігійного фрілансу, доцент факультету журналістики Львівського національного університету імені Івана Франка Юліана Лавриш.

Долучитись до Школи релігійного фрілансу можна, надіславши лист з номером телефону на поштову скриньку [email protected]

Syla.news

274 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up