В Україні заборонили поширення книги про Олеся Бузину

У понеділок, 17 вересня, Державний комітет телебачення і радіомовлення розширив список заборонених російських видань ще на дві книги.

За повідомленням прес-служби відомства, до забороненого списку потрапила, книга «Олесь Бузина. Пророк и мученик», авторами якої є такі відомі українофоби, як Володимир Соловйов, Едуард Лімонов, Павло Губарєв, Захар Прилєпін, Анатолій Шарій, Олександр Чаленко та ін.

Її заборонили через пропаганду насильства, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, вчинення терактів, посягання на права та свободи людини. Окрім цього, до списку внесли книгу «Почему Украина не Европа» авторки Вікторії Путіліної.

Нагадаємо, що Олесь Бузина був українським письменником, що публічно заявляв про повернення Російської імперії, а росіян, білорусів та українців вважав єдиним «суперетносом». Він кілька разів невдало намагався стати депутатом Верховної Ради. А його книжка «Вурдалак Тарас Шевченко», видана у 2000 році, зробила Олеся Бузину скандально відомим. 16 квітня 2015 року Бузину застрелили у дворі його будинку. 18 червня поліція затримала підозрюваних у його вбивстві, а справу було направлено до суду.

Syla.news

304 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up