Україна поки не отримає новий транш від ЄС, – Валдіс Домбровскіс

Віце-президент Європейської комісії Валдіс Домбровскіс заявив, що Україна поки не виконала умови для надання першого траншу в межах програми макрофінансової допомоги ЄС. Якщо умови будуть виконані, то перший транш Україна отримає вже до кінця 2018 року.

Про це він заявив під час 15-ї щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) у Києві, повідомляє Еспресо.TV.

За його словам, умови включають боротьбу з корупцією, створення Антикорупційного суду, перевірку електронних декларацій, перевірку бенефіціарних власників компаній, а також покращення адміністрування податків, управління державними підприємствами.

Також Домбровскіс додав, якщо українська влада виконає вимоги для першого траншу найближчим часом, то його можуть перерахувати вже до кінця року. Наступний транш може бути наданий навесні 2019 року.

“Після розмов із представниками української влади ми бачимо, що робота триває, тож ми можемо очікувати швидкого прогресу”, – додав віце-президент Єврокомісії.

Нагадаємо, Україна та Європейський Союз започатковують четверту за рахунком програму макрофінансової допомоги Україні обсягом 1 млрд євро.

Меморандум про взаєморозуміння щодо макрофінансової допомоги визначає перелік заходів з реалізації структурних реформ в управлінні державними фінансами. Йдеться також про належне урядування та боротьбу з корупцією, секторальні реформи, соціальну політику та менеджмент в державних компаніях.

Syla.news

346 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up