Підозрювані в отруєнні Скрипаля мали російських спільників

Росіяни Руслан Боширов і Олександр Петров, яких підозрюють в отруєнні шпигуна Сергія Скрипаля, мали спільників у російській дипломатичній установі.

Про це повідомляє Sunday Mirror, з посиланням на власні джерела в уряді. Відомо, що одним зі спільників злочинців був лікарем, допомога якого була необхідна для розрахунку правильної дози отрути.

Серед інших спільників журналісти називають працівника російського посольства, який допомагав владнати питання з документами Петрова і Боширова. Імена спільників поки що не розголошують.

Нагадаємо, що російського екс-розвідника Сергія Скрипаля та його доньку Юлію отруїли«Новачком» у Солсбері 4 березня 2018 року. Влада Великої Британії поклала відповідальність за цей випадок на Росію. 5 вересня, за допомогою матеріалів з камер відеоспостереження, британська поліція ідентифікували підозрюваних у злочині. Ними виявилися громадяни РФ Олександр Петров і Руслан Боширов. Росія відкинула ці звинувачення, заявивши, що підозрювані не мають жодного відношення до спецслужб.

Syla.news

274 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up