НАТО: за 4 роки в Україні було більше реформ, ніж за попередні 20

В НАТО заявили, що за останні чотири роки Україна втілила у життя велику кількість реформ, однак на шляху до членства в Альянсі їй доведеться працювати більше.

Про це заявив помічник генерального секретаря НАТО з питань політики та безпеки Алехандро Альваргонсалес в інтерв’ю “Європейській правді“.

“Україна здійснює реформи протягом чотирьох останніх років, і за ці чотири роки ви зробили більше, ніж за попередні 20”, – наголосив він.

За словами Альваргонсалеса, зважаючи на те, в якому стані Україна почала реформи, то ці зміни не є питанням року, двох або чотирьох. Для суттєвих змін необхідно набагато більше людей, зусиль та часу.

“В НАТО є понад 1300 елементів стандартизації, які Україна має впровадити, ввести у власне законодавство, у нормативну базу. Україна має прогрес на цьому шляху. Ми, звісно, хотіли би бачити більше – але ми завжди хочемо більшого”, – підсумував  Альваргонсалес.

Нагадаємо, що лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук на конференції YES у Києві в суботу не відповів на пряме питання, чи збирається він балотуватися в президенти.

Syla.news

316 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up