Комісія фінансів та планування бюджету Львова з’ясувала готовність міста до опалювального сезону

Члени комісії фінансів та планування бюджету проінспектували ЛКП «Львівтеплоенерго» напередодні опалювального сезону.

«Ми хотіли почути, які є проблеми, плани і що потрібно, щоб все працювало безпечно, в терміни і напередодні опалювального сезону забезпечувало теплом мешканців. Адже «Львівтеплоенерго» на вул. Козельницькій опалює Сихівський район і частину Франківського.  Тобто майже половина міста залежить від роботи цього об’єкту», – пояснив член комісії Валерій Веремчук.

Він також розповів, що перевірка виявила проблеми з котлами та застралим обладнанням, що змусило комісію прийняти рішення про переведення певних додаткових коштів, аби провести необхідні ремонтні роботи, щоб взимку підприємство могло спокійно працювати та забезпечувати львів’ян теплом.

“До нас звернулись за додатковим виділенням 4,5 млн грн. Частину суми, якої бракувало, оплатило підприємство, а іншу – отримали із міського бюджету”, – зауважив Валерій Веремчук. 

Натомість ЛКП “Львівтеплоенерго” повідомило, що ремонтні роботи завершаться до початку опалювального сезону, і проблем із цим не виникне. Однак, вже варто задумуватись над оновленням обладнання, адже наразі Львів використовує радянські та дорадянські котли.

“Оскільки ТЕЦ була збудована ще на початку минулого століття, то там ще є польське та німецьке обладнання. Наразі воно функціонує, але потребує певних ремонтів. Але щодо заміни чи купівлі нового поки що не йдеться, адже це насправді інший порядок сум. Однак з часом доведеться думати про заміну його на нове обладання”, – додав Валерій Веремчук. 

Як розповіла Вікторія Довжик, після того, як влітку проводились планові гідравлічні випробування, було виявлено, що частина труб потребує заміни.

«На сьогодні більше 4 млн грн. підприємство планує вкласти в оновлення цих труб. Адже якщо цього не зробити, може бути загроза аварійності і велика частина Львова залишитись без тепла. Ці кошти підприємство має і проведе оновлення за рахунок перерозподілу їх використання. Тож ми на власні очі переконались, що це необхідно для безпеки і безперебійної роботи підприємства у зимовий період»,- зазначає Вікторія Довжик. 

Крім цього, під час засідання члени комісії обговорили плани із встановлення індивідуальних теплових пунктів та проблеми, які часто виникають, зокрема, втрати в тепломережах.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що за даними Головного управління статистики у Львівській області, у липні 2018 року середня заробітна плата одного штатного працівника становила 8555 гривень

Наталія Козак, Syla.news

317 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up