Гройсман та екс-держсекретар США Кондоліза Райс домовилися про міждержавну співпрацю

Україна вийшла на шлях змін в складний час своєї історії. І цей час вимагає твердих рішень. Про це сказав Премєр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з Державним секретарем США 2005-2009 років Кондолізою Райс. 

Повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України.  

“У нас попереду дуже цікаві дискусії. Особливо про ті загрози, з якими ми стикаємос. Ми маємо внутрішні виклики, зовнішні загрози і цінуємо політику США щодо підтримки нашого суверенітету. Виклики серйозні. І це час твердих рішень”, – заявив Володимир Гройсман.

Державний екс-секретар США Кондоліза Райс вперше відвідала Україну ще студенткою в 1979 році. І вже тоді наша держава стала особливою для неї, повідомив прем’єр-міністр України на своїй сторінці у Facebook. 

“Я розуміла, скільки треба зробити, як буде важко. Особливо в контексті побудови демократії. Я навіть книгу написала про розбудову демократії. Цей процес вимагає сили і терпіння. Але я думаю, що США для України є підтримкою. Я рада, що у нас є міцні звязки. І їх треба підтримувати – на різних рівнях і в різних сферах”, – зазначила екс-держсекретар.  

Крім того, під час 15-ої щорічної зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES), організованої Фондом Віктора Пінчука, Кондоліза Райс зазначила, що політична система Сполучених Штатів зберігає стійкість за будь-якого президента.

“Президент Дональд Трамп – один з багатьох діячів нашої політичної системи… батьки-засновники з величезною підозрою ставилися до виконавчої влади. Вони передбачили систему стримування і противаг: двопалатний парламент, громадянське суспільство, пресу…Це система не одноосібна, не однієї людини”, – сказала вона. 

Водночас, на думку Кондолізи Райс, в США існує низка проблем, які стають ґрунтом для популізму та потребують уваги до свого вирішення.

“США мають свої складнощі. Ми – поляризована країна, країна де дуже багато громадян почувають себе так, ніби їх залишили за межами нових реалій, що виникли через глобалізацію та автоматизацію”, – сказала екс-держсекретар США.

Однак вона переконана, що США будуть важливим партнером та підтримкою для України.

Syla.news

394 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up