Французький чи італійський? Стало відомо, як зміниться стиль львівського парку біля галереї мистецтв у Львові

В парку поблизу Львівської національної галереї мистецтв, який львів’яни за звичкою називають “французьким”, проводяться роботи з реконструкції та облагородження території. Після цього його стиль зміниться на італійський. 

Відповідальний за проект реконструкції парку Василь Митсько розповів, що зміна концепції території була не лише бажаною, але й необхідною.

“Французького” парку тут і не було, це були насадження стихійного типу із клумбами посередині. Деревця почали всихати через бетонну подушку під землею, що залишилась тут з попереднього будівництва, адже тут колись мала бути шахта підземного трамваю ще за часів Радянського Союзу. Тому, фактично тут ґрунту до 20 см. Ми прийняли рішення окультурити парк трішки інакшим чином: щоб тут по центру були або приставні вазони, які б ми змогли на зиму забирати до себе в теплі приміщення, або щось менше, що не потребує товстого шару землі”, – пояснив він.

Він додав, що за допомогою спеціальної техніки вже вирівняли загальний рельєф території та досипали додатковий шар ґрунту, який одразу засіяли молодою травою.

“Дерева, які тут були раніше успішно пересадили на іншу ділянку, тому що  у зв’язку із тонким шаром ґрунту у центрі парку, вони почали всихатись”,  – зауважив Василь Митсько.

Він також додав, що завдяки своєчасній пересадці жодна рослина не постраждала.

Над ландшафтом оновленого парку працюють дизайнери, аби його концепція  відповідала за стилем палацу Потоцьких.

“Ми працюємо з професійною фірмою, яка займається ландшафтним дизайном. Власне це є підвидом французького та італійського парку, який має бути в ідеалі”, – зазначають організатори.

Базові роботи триватимуть у парку триватимуть ще близько двох тижнів. Однак, вони ніяк не завадять проведенню 25 BookForum на території Львівської національної галереї мистецтв.

Нагадаємо, раніше експерти розповіли, що від 20 до 30% українців виїжджають до інших країн на заробітки.

Наталія Козак, Syla.news

462 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up