Бориславці блокували центральну частину міста з вимогою полагодити дорогу

Близько сотні мешканців Борислава, у неділю, 16 вересня, перекрили автомобільний рух по центральній вулиці міста. Блокування розпочалося о 8:30 і за словами учасників триватиме до 11:30.

Про це повідомляє Zaxid.net.

Учасники перекриття стверджують, що їхні дії –це мирна акція протесту, покликана привернути увагу до аварійного стану автомобільної дороги між Східницею і Бориславом. Місцеві жителі тривалий час звертаються до влади області та відповідних служб із проханнями відремонтувати дорогу, однак жодного результату так і не досягли.

“Депутати селищної ради Східниці, місцеві мешканці, перевізники не раз писали і телефонували до служби автомобільних доріг та відповідного департаменту ЛОДА з проханням відремонтувати дорогу. Однак нам відповіли, що коштів нема і цього року не буде. Дорога в жахливому стані. Навіть огорожу зняли, а це ж гірська місцевість. Взимку проїхати буде нереально і будуть аварії”, – пояснив  мешканець Східниці Валерій Журавчак.

За його словами, учасники блокування не виступають від імені жодних громадських організацій чи політичних рухів, а лише намагаються привернути увагу суспільства і посадовців до нагальної проблеми.

Пасажирські автобуси блокувальники обіцяють пропускати з інтервалом 20-30 хв.

Свою акцію місцеві активісти і мешканці анонсували заздалегідь. Вони повідомили про неї зокрема й голову ЛОДА Олега Синютку. У відповідь очільник області пригрозив, що після блокування руху дорогу взагалі не будуть ремонтувати.

“У нас була розмова з Олегом Синюткою. Він повідомив, що знає про стан дороги, але не може пообіцяти, що її відремонтують. Сказав: «Я не бог і не можу вам такого обіцяти. А якщо люди вийдуть на перекриття, то дорогу стовідсотково не будуть ремонтувати”, – розповіла про діалог з головою ЛОДА депутатка селищної ради Східниці Ірина Журавчак.

За її словами, відповідь Олега Синютки обурила місцевих мешканців і ще більше налаштувала їх на проведення акції протесту.

Тендер на ремонт автомобільної дороги до Східниці відбувся ще у вересні 2017 року. Право на проведення робіт під час тендеру здобула компанія «Автомагістраль-Південь». Визначена вартість ремонту – близько 83 млн грн. Роботи повинні були б закінчитися ще наприкінці 2017 року.

Syla.news

251 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up