Повернення Росії в ПАРЄ – неможливе, – Сергій Лавров

Росія не буде йти на поступки для повернення в ПАРЄ. Про це заявив міністр закордонних справ Сергій Лавров РФ на форумі у Берліні.

Повідомляє Європейська правда.

Керівник німецької делегації в ПАРЄ Андреас Нік запитав, який внесок готова зробити РФ, щоб повернутись на засідання Асамблеї. На це Лавров відповів: “Ви серйозно?”, що викликало сміх у залі.

“Агресивна антиросійська меншість намагається зробити так, щоб усі інші сторони підкорялися її лінії. Ми знаємо, про кого йдеться”, – сказав глава МЗС РФ.

При цьому Лавров звинуватив Велику Британію у прагненні нав’язати іншим 27-членам блоку політику санкцій щодо РФ.

9 жовтня Москві буде необхідна більшість голосів, коли ПАРЄ розглдатиме доповідь про повноваження та право голосу національних делегацій. За підсумками ухвалять резолюцію та рекомендації комітету міністрів Ради Європи. Йдеться про внесення поправок до регламенту, які в майбутньому можуть повернути російську делегацію до асамблеї.

Лавров також підтвердив, що Росія припинила сплату всього свого внеску до бюджету Ради Європи доти, доки з неї не будуть зняті санкцій у Асамлеї, яка є одним з органів РЄ.  “Ми платили внески навіть попри те, що позбавлені права голосу, і ми попередили, що це не може продовжуватися вічно”, – нагадав глава МЗС РФ.

Лавров додав, що сподівається на повернення РФ до ПАРЄ, і висловив готовність до діалогу після того.

“Ми готові обговорювати , Крим, Україну, міграційну кризу”, – сказав він.

Як відомо, зараз ПАРЄ має право накладати обмеження прав (санкції) на делегації тих країн, які грубо порушують принципи Ради Європи. На цих підставах у 2014 і 2015 роках ПАРЄ обмежувала в правах російську делегацію.

У 2016 році Росія перестала брати участь в роботі асамблеї і не передавала в Страсбург перелік своїх депутатів, уникаючи таким чином підтвердження санкцій. Робота Росії у всіх інших органах Ради Європи тривала.

З 2017-го року Росія не платить внески до бюджету Ради Європи.

Syla.news

317 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up