“Щоб наблизити мир, тільки зусиль України недостатньо”, – Гройсман

Прем’єр Володимир Гройсман закликає демократичні країни світу більше підтримувати Україну, зокрема в питанні надання нелетальної зброї. За його словами, сьогодні “щоб наблизити мир, тільки зусиль України недостатньо”.

Про це він заявив на конференції YES у Києві в суботу, 15 вересня, повідомляє Українська правда.

“Чого мені не вистачає, щоб був мир? Мені не вистачає, в тому числі, твердого лідерства світових держав. Агресор буде йти далі доти, доки йому будуть дозволяти це робити. І прояв цієї агресії буде настільки різноманітним, що з наслідками з кожним роком для всіх країн демократичного світу буде боротися все важче й важче”, – зазначив прем’єр.

За його словами, сьогодні “щоб наблизити мир, тільки зусиль України недостатньо”.

“Завершити війну можуть в єдиному кабінеті у світі – він знаходиться в Москві. Для цього потрібне одне рішення – стоп. Але ми маємо його наближати. З одного боку, об’єднуючи дипломатичні зусилля, нарощуючи обороноздатність України, через рішучу сміливу підтримку світу щодо надання Україні нелетальної зброї”, – сказав Гройсман.

З іншого боку, на його переконання, треба проводити структурні реформи в Україні, які будуть робити її сильнішою.

Syla.news

335 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up