Нові підручники для першачків вже готові, – Лілія Гриневич

Підручники для першокласників по базових предметах уже надруковано і передано для розповсюдження по областях. Підручники для учнів 10-х класів будуть готові до листопада.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

“Для нас важливо, щоб підручники з базових предметів – букварі, підручники з математики та курсу «Я досліджую світ» – прийшли в школу швидше, щоб вчителі могли з ними ознайомитися і почати роботу з дітьми. Всього 2 тижні на доставку – нормальний термін, враховуючи досвід попередніх років, тобто підручники мають бути у школах до 1 жовтня”, – повідомила глава міністерства Лілія Гриневич.

До 1 жовтня, за передбаченою програмою, першокласники будуть адаптуватися до навчального процесу. Всі необхідні матеріали для цього у викладачів є, тому поки що в підручниках не виникає необхідності.

Раніше міністерство повідомляло, що для учнів 10-х класів нові підручники будуть готові до листопада, а до тих пір учні користуватимуться електронними версіями.

Крім того, Міністерство освіти і науки вже опублікувало електронну бібліотеку всіх підручників для 1-х, 5-х та 10-х класів, а також багатьох інших підручників для школярів на своєму сайті.

Syla.news

364 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up