Історія у пензлях: у Львові презентували гуцульську художню виставку (КОМЕНТАРІ)

Сьогодні, 14 вересня, у Львові відбулося відкриття художньої виставки, присвяченої гуцульському колориту. За словами організаторів, виставка зорієнтована не на всьому регіоні Закарпаття, а лише на його гуцульській частині – Рахівщині.

Про це повідомляє кореспондент Syla.news.

За словами заступника директора інституту народознавства НАН України Андрія Клімашевського, відкриття виставки відбулося в осінній період через те, що колорит закарпатської художньої школи корелюється саме з цією порою.

Голова суспільно-культурного товариства “Гуцульщина” у Львові Василь Коржук зазначив, що організатори виставки не планують зупинятися лише на окремих районах Закарпаття, а досліджуватимуть й інші етнографічні регіони України. Цьогоріч презентують колорит Рахівщини, а вже наступного року будуть представляти художників всієї Гуцульщини – Хотинський, Косівський, Надвірнянський райони.

Попри слова, голова товариства “Гуцульщина” став живим прикладом етнографічного колориту.

Ірина Пилипишина, Syla.news

 

422 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up