Бюджетна комісія Львівщини виділила 600 тис гривень на закупівлю обладнання для онкохворих дітей

Вчора, 13 вересня, постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку внесла зміни до напрямків та заходів окремих профільних обласних програм. Серед них погодили зміни щодо надання медичної допомоги мешканцям Львівщини та обговорили придбання високотехнологічного медичного обладнання для діагностики і лікування онкохворих дітей.

Про це повідомляє голова постійної комісії Олег Дромчак.

“В результаті засідання було вирішено скерувати 600 тис гривень на закупівлю медичного обладнання та ліки для онкохворих дітей”, – пояснив голова комісії. 

Крім того, були введені зміни до “Програми комплексного розвитку територій Львівської області на 2016-2020 роки” в частині перерозподілу коштів між територіями. Такі зміни прийнято через незабезпечення деякими місцевими бюджетами співфінансування виготовлення містобудівної документації.

“Бюджетна комісія погоджує перелік об’єктів, які пропонує профільна комісія. Згідно з програмою, яка вказує на те, що має бути на умовах співфінансування, є території, які не забезпечили відповідне співфінансування своїм рішенням місцевих рад. Станом на сьогодні таких територій 5 або 6. Відповідно ці території позбавлені такого права – вони не будуть мати співфінансування з обласного бюджету і ті кошти перекидаються на ті території, де є рішення сесії місцевих рад, які мають відповідне фінансування”, – коментує Олег Дромчак. 

Також були погоджені технічні уточнення до Комплексної програми цивільного захисту населення і територій Львівської області від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Голова постійної комісії повідомив, що на черговому засіданні Львівської обласної ради будуть розглядатися технічні зміни до обласних програм.

“Питання перерозподілу коштів – збільшення чи зменшення фінансування, планується розглядати на наступних засіданнях профільної комісії та відповідно на сесії обласної ради у другій половині жовтня за результатами виконання показників обласного бюджету за 9 місяців поточного року”, – повідомив він.

Ірина Пилипишина, Syla.news

319 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up