Український паспорт піднявся в рейтингу можливостей, – Порошенко

Президент Петро Порошенко повідомив, що паспорт громадянина України зайняв 24-те місце у рейтингу можливостей Global Passport Power Rank 2018.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.

“Сьогодні українці можуть подорожувати без віз до 90 країн світу, і, що надзвичайно важливо, – до країн Європейського Союзу. Ще у 41 країні громадяни України можуть отримати візу в аеропорту”, – йдеться у повідомленні. 

Президент підкреслив, що за останні чотири роки, а 2014-го український паспорт був на 53-му місці, Україні вдалося більш ніж удвічі поліпшити свої позиції.

У квітні український паспорт піднявся в іншому рейтингу. Українське громадянство поліпшило позиції в світовому рейтингу Nomad Passport Index. Україна піднялася на 91-ше місце, це на 21 пункт вище, ніж минулого року.

Нагадаємо, нещодавно Петро Порошенко повідомив, що перший магазин нідерландської компанії ІКЕА запрацює в Україні з 2019 року. 

Syla.news

462 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up