У Львові розпочався перший обласний форум сім’ї

Учасники форуму “Українська сім’я: виклики і завдання” зібрались у Львівському національному університеті імені Івана Франка. Мета заходу – об’єднати зусилля науковців, освітян, соціальних працівників, психологів, журналістів задля утвердження інституту сім’ї.

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

“Сьогодні агресор атакує не лише наші кордони, але й намагається знівелювати українські цінності та ті речі, які є нашою історією, українською традицією: релігійною та світською. Нам потрібно сьогодні розпочати велику просвітницьку роботу, щоб зберегти розуміння української родини як однієї із найважливіших наших цінностей. Якщо ж не зробимо цього – втратимо дуже багато”, – зазначив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

У програму форуму входять доповіді провідних спеціалістів та дискусії теми, пов’язані із законодавчими ініціативами щодо сімейної політики, викликами та завданнями перед сучасною молоддю тощо.  Також у рамках заходу обговорять міграцію українців за кордон.

“Я переконаний, що потрібно зробити все можливе, щоб не розділяти українську родину. Найбільша небезпека сьогодні – це виїзд українців за кордон. Адже дитина, яка виховується без тата і мами, батьки, які живуть окремо від дітей – це трагедія для суспільства. Сьогодні вся Українська держава спрямована на те, щоб зацікавити українців розвиватись та працювати тут, на Батьківщині. Є велика увага держави щодо діток, ні -інтернатам, так – сімейним будинкам. Ми повинні зберегти наші цінності. Давайте кожен робитиме те, що від нього залежить, бо ми всі разом повинні жити на українській землі”,  – зазначив очільник області.

Подію ініціювала громадська організація “Платформа розвитку стосунків” за підтримки департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації.

Syla.news

284 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up