Трамп проти втручання іноземних компаній в американські вибори

Президент США Дональд Трамп підписав указ, яким введе санкції проти іноземних компаній та осіб, які втручаються в американські вибори. Таким чином Трамп хоче припинити дезінформацію та зупинити будь-яку спробу маніпулювати результатами голосування.

Про це повідомляє Associated Press, інформує Еспресо.TV.

Директор Національної розвідки США Ден Коутс зазначив, що США наразі не бачать інтенсивності російського втручання, яка спостерігалася в 2016 році, але не виключив, що таке втручання можливе. Він також сказав, що США стурбовані кібердіяльністю Китаю, Північної Кореї та Ірану.

Указ перераховує відомства, які зобов’язані будуть прийняти рішення, чи стався факт втручання у вибори. Серед них – офіс директора національної розвідки, ЦРУ, агентство з нацбезпеки, департамент внутрішніх справ. Документ накладає на відомства зобов’язання повідомляти в офіс директора національної розвідки про факти втручання.

Втручання визначається в указі як спроба зламу “виборчої інфраструктури” або спроба змінити громадську думку за допомогою пропаганди в Інтернеті чи систематичних зливів секретної політичної інформації.

Нагадаємо, нещодавно Дональд Трамп заборонив використовувати китайські смартфони у Білому домі.

Syla.news 

196 огляди
cool good eh love2 cute confused notgood numb disgusting fail

Copyright © 2018 syla.news. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України.

up